Specjalista ds. płac

Primary Location WARSAW, Polska Job ID R24005994

Sprawdź swoją kolejną możliwość w organizacji z listy Fortune Global 500. Wyobraź sobie innowacyjne możliwości, poznaj naszą satysfakcjonującą kulturę i pracuj z utalentowanymi zespołami, które pomagają Ci stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia. Wiemy, czego potrzeba, aby wprowadzić UPS w przyszłość – ludzi z wyjątkowym połączeniem umiejętności i pasji. Jeśli masz odpowiednie cechy i motywację, aby kierować sobą lub zespołami, istnieją stanowiska, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

Opis stanowiska:

Główne zadania:

terminowe naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę
naliczanie należności z tytułu absencji chorobowej, w tym świadczeń ZUS
prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
sporządzanie deklaracji ZUS, PIT-11, PIT-4R, PFRON
obsługa komornicza, alimentacyjna i inne potrącenia

Oczekiwania wobec kandydata:

min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ZUS dotyczących wynagrodzeń na podstawie umowy o pracę
znajomość programu Płatnik (znajomość systemu MAAT będzie dodatkowym atutem)
komunikatywna znajomość języka angielskiego, min. poziom B1
dobra znajomość MS Office
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
umiejętność pracy pod presją czasu
orientacja na klienta wewnętrznego

Oferujemy:

umowę o pracę bez okresu próbnego i atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji – polityka awansów wewnętrznych
bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport)

Typ pracownika etatowego:

Stały

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych.